Blog

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

ÇEŞİTLERİ

AK BÜYÜ;Büyü Çeşitleri  ve Ak Büyü isminden de anlaşılacağı gibi saflığı temsil eder ve insanların iyiliği için ,aynı zamanda da şifa vermek için yapılan büyü çeşididir.Ak Büyü iyi niyetli bir yaklaşımla yapılmakla birlikte kişilerin yararınadır.

​KARA BÜYÜ;Kara Büyü herkesin bildiği gibi bir kişiye zarar vermek,etkisi altına alıp yönetmek,iradesini ele geçirmek amacıyla yapılan uygulamalardır.Sonuçları ölüme bile varabilir.Kara Büyü işi ile uğraşanlar kendi güçlerini arttırmak uğruna hiçbir kural tanımaz  aynı zamanda da imanı olmayan kişilerdir.Kara büyü meraklı veya güç elde etmek isteyen  kişiler tarafından sürekli kullanılmıştır.

​KIRMIZI BÜYÜi;Kırmızı büyü,Kara büyünün daha tehlikeli bir türüdür.Tabiki bu büyü çeşidi de Şeytanın büyüsüdür.Voodoo büyüsü adı da verilen Kırmızı Büyü ayinlerinde kaz kullanılır ve kurban da kesilir.Eski çağlarda Afrika totemleri ile başlayan bu inanç günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.Haiti ile daha çok özdeşleşmiş bu büyü çeşidinde hayvanlar kurban edilirken aynı zamanda da dans edilir.Bunları yapmaktaki amaç ise bazı  ilkel güç unsurlarını harekete geçirerek onlara teslim olmaktır.Voodoo ayinleri mezarlıkta yapılır.

​AŞIK ETME BÜYÜLERİ;Aşık etme büyüleri Sevdiğiniz istediğiniz bir kişinin size aşık olmasını sağlayan büyülerdir.Aşık etmek istediğiniz kişinin sizden uzakta veya yakında olması aşık etme büyüleri açısından engel değildir.daha önce aynı kişiyle bir beraberlik yaşanmışsa ,aşık etme büyülerini uygulamak  doğru olmaz,Bu durumda GERİ GETİRME BÜYÜLERİ daha etkilidir.aşık etme büyüleri için lütfen Cihan Tekir     ile iletişime geçiniz..

​SABUN BÜYÜSÜ;Sabun büyüsü ,Kara büyüler içinde yer alan çok tehlikeli bir büyüdür.Eb büyük intikam ve nefret duygularını içinde barındırır ve daha çok eziyete maruz kişilerce yaptırılır.

​EVLİLİK BÜYÜSÜ;Farklı sebeplerden dolayı evlilik hayali gerçekleşmeyen kişiler için kullanılır ve kısa sürede o kişilerin  evlenilmesi ile sonuçlanır.

​AŞK BÜYÜSÜ;Aşk  büyüsü Günümüzün en çok ilgi gören büyüleri arasındadır ve birçok çeşidi bulunur.aşk büyüleri,sevdiğim bana aşık olsun büyüsü,çabuk tutan  aşk büyüsü ve karşılıksız aşk büyüsü olarak yapılır.Eşinizin veya Sevgilinizin  sevgisini kazanmak için yapılan büyülerdir.Bağlam büyüsü olarak da bilinir.Kişilerin daha fazla yaptırdığı aşka büyüleri arasında  canbar aşk büyüsü ve kaşık büyüsü bulunur.

BAĞLANMA BÜYÜSÜ;

​Bağlanma büyüsü,birlikte olduğunuz kişiyi sevemeyen  ve ona bağlanmak isteyen kişilerin  tercih ettiği bir büyüdür.genellikle nişanlı ve evli çiftlerin tercih ettiği bilinmektedir.kişinin kendine yaptığı tek büyü türüdür.Birlikte olduğu kişiye ait bilgilerden hareket edilerek bağlanma işlemler yapılır.Eşine veya nişanlısına olan hisleri artar,aşık olur ve bağlanır.

​BOŞANMA BÜYÜSÜ;Boşanma büyüsü,evli olan eşlerden birinin eşinden boşanmak istemesi halinde yapılır.eşinin kendi arzusuyla boşanmak istemesini  sağlar.Kişinin  eşine karşı olan tüm hislerini kaybetmesine nedne olur.bir süre sonra soğur,uzaklaşır ve boşanma kararı alır.Boşanmak istemeyen kişilerin ikna eden etkili bir büyüdür.

​KAŞIK BÜYÜSÜ;Kaşık büyüsü   sevgili veya eşler için yapılan bir büyüdür.iki tahta kaşığın üzerinde işlemler yapılır.yeni ölmüş birinin mezarı açılarak  kefeninden bir parça yırtılır ve kaşıklara sarılır.belirli işlemler sonrası eğer iki tahta kaşık yüz yüze gömülürse,büyü yaptırana bağlanır.etkisi altına girer,onu kalbinden ve beyninden çıkaramaz.Kaşık büyüsü kötü niyetle yapılırsa,iki tahta kaşık terse olarak mezarlığa gömülür.Bu işlem ise bir insanın diğerinden kopması,nefret etmesi ,ondan uzaklaşıp ayrılması,kin duyması amacını güder.

​MUM BÜYÜSÜ;Mum büyüsü Sevgi ve aşk büyüsü türüdür.Bir mum üzerinde sevilen kişinin  adı ve anne adı yazılır.Mum üzerine de esma okunur.Gece yarısından sonra büyüyü yapan kimse,Bu mum nasıl yanıyorsa ,sende benim için öyle yan diyerek mumu yakar.Mumun yedide biri yanınca  söndürür.Ertesi gece yine aynı şeyi tekrarlar.Böylece mumu yedi gecede yakılmış olur.Erimiş mumu da harlı ateşe atar ve yine aynı sözleri tekrarlar.Mum büyüsü yapılan kişinin  sevgi ve aşkla gelmesi beklenir

​ŞEKER BÜYÜSÜ;Şeker büyüsü  bir   şeker  veya  tatlı üzerine kırk bir adet (Besmele) okunur ve sevilen kimseye yedirilir.o kimse o andan itibaren neşe,huzur ve sevgi duyar.Şeker büyüsünü diğer büyülerle karıştırmamak  gerekir.Şeker büyüsü iyi niyetli yapılırsa bir zararı yoktur.Çünkü tatlı yiyen kimsede sadece huzur ve mutluluk olur.Etkisi uzun süreli değildir.

​YUMURTA BÜYÜSÜ;İiyi yada kötü amaçlarla kullanılabilir.yumurta delinerek içi tamamen boşaltılır.ya  alevli ateşte yakılır  yada içinde tılsımlar konularak toprağa gömülür .İŞ,RIZK,KISMET KAPALILIĞI ,eşleri ayırma için yapıldığı gibi ayrılan eşleri birleştirmek içinde yapılabilir.

YARASA KANI BÜYÜSÜ;Yarasa kanı kullanılarak yapılır.yarasa kesilir ve kanı bazı işlemler sonrasında sevilen kimsenin eşyasına veya üzerine sürülür.imkan varsa bu kandan bir iki damla istenen kişinin içeceği bir şeye karıştırılır.Yarasanın  ölüsü de o kimsenin kapısının eşiğine  gömülür.Büyülenen kimse aşık olur ve bir daha ayrılmaz.

​SOĞUTMA BÜYÜSÜ;Soğutma büyüsü bir kişiyi kendinden soğutmak için yapılır.soğutmak istediğiniz kişiye ve kendinize ait  saç,tırnak vs. şeylerin bazı işlemlerden geçirilmesi sonrası bir yol ayrımına gömülmesi halinde etki eder.soğutma büyüsü herkesin yapabileceği  kadar sıradan  bir büyü değildir.Bu konuda uzman ilim ehli medyum kişilerin desteğinin alınması doğru olur.

Önerilen Yazılar

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

BURSA MEDYUM

BURSA MEDYUM

BÜYÜ BELİRTİLERİ

BÜYÜ BELİRTİLERİ