Blog

SİHİR VE BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR

SİHİR VE BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR

SİHİR VE BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR
Nasıl Anlaşılır anlaşılması zor olaydır. hakikatle hayalin karışımı, İnsanın vücudunu gözünü veya aklını etkilemesidir. Esas İlimdir, İstemediğini yaptırmaya iradenin zaman zaman elinden alınması gibi. bunların kötüye kullanılması büyü olur. İnsan oğlu büyüden korkar. Gizliliklerin bilinmesi, büyü büyü olmaktan çıkar. Büyücü, büyü, büyüyü yaptıran ve büyüye hizmetçi /hadim/ büyücü ile hadim arasında hadimler /cinler/ Bunu yaptıran haset ve kincisi hileli yola başvurup almaya çalışır. Ağır ve kötü negatif olan bu etki büyü yapılanı şimşek çarpmışa benzetir. Büyünün bir çok çeşidi vardır. bunlar Cezalandırmak öldürmek bağlamak emre almak ara açmak düşmanlığı sağlamak için yapılan büyülerdir. bazen’de insan oğlunun giydiği kıyafetler ele geçirip kötü büyüler ve tırnak deri parçası saçlar kulanarak korkunç negatif büyüler yapılır. Kendisine büyü yapılan kişinin dengesi mutlaka bu konuda uzman ve ilim ehli olan kişi tarafından normale döndürülmelidir. Bu tedavi büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağı gibi, enerjinin tazelenmesi nedeniyle, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat ne yazıkki büyünün tekrar edilmesini tümüyle engelleyecek hiçbir yöntem yoktur.
Literatüre kısa bir bakış atmak bu konuda ne kadar farklı ve faydasız yöntemin kesin çözüm olarak sunulduğunu görmek yeterlidir. Yalnızca büyü değil her türlü hastalıkta hastanın Kuran okuması ve allah tan şifa dilemesi faydalıdır ve bu gerçek bilimsel olarak ispatlanmıştır.
Ancak büyünün tedavisi için yalnızca Kuran okumak yeterli bir işlem değildir. Bacağı kırılan birinin bacağının düzelmesi için dua edip allah tan yardım dilemesi çok faydalı olsa da ,bu işlemi bir ortapedi uzmanına başvurup onun önerileri dinlendikten sonra yapılması gerekir. Akıl ve Bilimi her zaman el üstünde tutan islam, bunun en doğru davranış şekli olacağını bildirir.
Bu nedenle büyüye maruz kalmış kişinin öncelikle enerjetik olarak tedavi edilmesi, tedaviye ek olarak da Kuran okunması ve bu beladan kurtulmak için allah’a sığınması tavsiye edilmelidir. medyum, büyü, muska, tılsım, büyü, bozma,
Bu yapılan büyülerin etkileri
Uyumama, uykudan ani uyanma ve korkmalar
Rüyalarda anlamsız varlıklar ve sıklıkla kedi, köpek, keçi, akrep, yılan görme
Uyku sırasında dişlerin kilitlenmesi
Eskiye oranla artan halsizlik, bitkinlik, yorgunluk.
Tıbben çözülemeyen boyun ve baş ağrıları
Takip edilme hissi
Yalnızlıktan korkma
Eskiye oranla sinirlilik
Sürekli konuşma sesleri duyma​
Aile ve yakınlarına düşmanca davranma
Cinsel isteksizlik ve fonksiyon bozuklukları
Evlenememe ve sürekli ayrılma sorunları
Dini kurallara karşı direnme ve ibadette zorlanma
İş ve rızk anlamındaki sorunlar,başarısızlık

Önerilen Yazılar

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

VEFK NEDİR

VEFK NEDİR

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ