Blog

MEDYUM NEDİR KİMLERE DENİR

MEDYUM NEDİR KİMLERE DENİR

MEDYUM NEDİR KİMLERE DENİR

NEDİR KİMLERE DENİR?

Medyum nedir kimlere denir ;Medyum  Cihan Hoca psişik güçleri olan ve bu güçleri kontrol ederek insanlara yardım edebilen,altıncı hisleri kuvvetli olan kişiye medyum denir. Medyum hütdam ve cinleri toplayıp yönetebilen ,trans haline girebilen rüyaya yatabilen kişiye medyum denir.
medyum kırsal alanda HOCA yurt dışında ise ASTROLOG Türkiyede ise MEDYUM denir.
Medyum terimi spirit sözcüklerde dünyadaki bedenini terk etmiş  medyum ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde dünyaya yansıtan,psişik bakımdan duyarlı ,hassas kimselere MEDYUM denir. medyum  ruhsal anlamda ruhlarla irtibat kuran özel yeteneklere sahip kimselere medyum denir.Medyum ölülerle canlılar arasında iletişim kurabildiğini iddia eden kişidir.medyumluk yeteneğine sahip olmak bir hüner değildir.medyumluk Bir Allah vergisidir.Medyum bakım esnasında transa sokan ve yönlendiren cinlere sahip olması gerekir.
medyum ,medyum cinler alemi,medyum sihir bozma,medyum ,medyum şifa,medyum ,medyum kısmet açma,medyum gideni geri getirme,medyum , hoca ,medyum aşk bağlama,medyum aşk büyüsü.
Medyum CihanTekir, Medyum Cihan Hoca Bütün Manavi Sorunlarınız için ulaşın.
0532 543 43 85 –0533 380 34 68
MEDYUM KİMLERE DENİR???
Ruhötesi deneylerinde, ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse.
Medyum psişik güçleri olan ve bu güçleri kontrol ederek insanlara yardım edebilen, altıncı hisleri kuvvetli olan kişiye, medyum ve hütdam ve cinleri toplayıp yönetebilen medyum un verdiği görevi yaptırabilen trans haline girebilen rüyaya yatabilen kişiye medyum denir. Medyumlara kırsal alanda “Hoca”. Yurt dışında ise “Astrolog” Türkiye’de ise Medyum olarak adlandırılır…
Günümüzde görülen şekliyle medyum,yine cinlerle irtibat ve onların verdiği haberleri aktaran kişidir..aslında gerçek manada medyum ,zaman ve mekan üstü bir hal alma demektir ki bu dünü ve yarını bugünle beraber görmeyi netice verir.bu mertebedeki medyum ,bir kısım hadisleri önceden haber verebilir yada geçmişteki hadisleri anlatabilir.
medyumluk ,cinlerle kurulan bağlantı sonucu ,onlardan öğrenilen bilgiler doğrultusunda verilen haberlerdir.bu bağlantılar ,insanların isteğine bağlı olarak gelişmez. değişik sebepler altında gelişen olaylar sonucu ve o o konudaki kaderin cilvesi olarak ortaya çıkar.Ruhçuluk bilimine göre ise medyumluk gelecekten bilgi almak demek değildir.sadece eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kuran kişilerdir.Medyumlar bu bağı kurarken trans yöntemini kullanmaktadırlar.Tran yöntemi ise tüm yoğunluğunu verip,beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak ,karşısındaki kişinin(veya bir nesnenin,varlığın) gizemli ve bilinmeyen hallerini anlamaya çalışmaktır.Medyumlar bu işlem sırasında yani trans halindeyken çok kısa bir süreliğine de olsa bedenlerini terk edip eterik bağ ile yoğunlaşır.Medyum Bu yoğunlaşma sayesinde zamana ve konuya tamamen odaklanabilir..
Ruhötesi deneylerinde, ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse.
MEDYUM HASSAS YAPILI DUYU VE DUYGULARI DİĞER İNSANLARDAN DAHA GELİŞMİŞ OLAN VE RUHANİ VARLIKLARLA İLETİŞİM SAĞLAYA BİLENE DENİR.!!
0532 543 43 85 / 0533 380 34 68
POZATİF ENERJİ
Bilinçaltının deneyimlerimizi kodlayarak sıralamasına( Ömür, Yaşam) diyoruz..Böylece yaşam bilincin deneyimlerini kodlayarak bilinçaltına hafızaya kaydederek takip ettiği sıralama sistemidir.ENERJİ ve ŞİFA kaynağı geçmiş deneyimlerden oluşan bilinçaltı kararlarının istenmeyen ve yaşamımıza zarar verenlerinin Temizlenip güncellenmesidir.ENERJİ ve ŞİFA kişide bulunan negatif duygu blokajlarını kırarak temizler ve yerlerine koşulsuz Sevgi ve Sınırsız Barış enerjilerinin titreşimi ile kişinin fiziksel,zihinsel,duygusal ve ruhsal bedenleri tam anlamıyla uyum içine girerek dengelenir bütün dengelediği için Mucize olur ve şifa gerçekleşir..
Medyum cihan pozatif enerjiler şifa ve manavi çalışmalar;​
BÜYÜ BOZMA-MUSALLAT TEDAVİSİ-MUHABBET CELBİ-HASTALIK TEDAVİSİ-EVLENMEK İSTEYENLER-SEVDİKLERİYLE ARALARI KÖTÜ OLANLAR-KISMET VE KAPALI OLAN İŞLERİN AÇILMASI-İŞİNDE TERFİ ETMEK İSTEYEN-TİCARETTE BAŞARILI OLMAK İSTEYENLER -KAZANCINI BEREKETİNİ ARTTIRMAK İSTEYENLER VE BUNA BENZER TÜM MANAVİ SORUNLARIN VE PROBLEMLERİN ŞİFAYA KAVUŞMASI İÇİN VEFK HAZIRLIYORUZ..
Medyum Cihan Hoca iletişim numaraları ;
0532 543 43 85 — 0533 380 34 68

Önerilen Yazılar

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

BÜYÜ NASIL TEŞHİS EDİLİR

BÜYÜ NASIL TEŞHİS EDİLİR?

İZMİR MEDYUM

İZMİR MEDYUM